28 Nisan 2020 Salı

Mayıs Ayı Özel Etkinlikleri


1-5 Mayıs: Gelin, baharın son ayına araçlarınızdaki çalışkan kadın ve erkekler için bir takviye ile başlayalım. "Mürettebat Önemlidir" etkinliği ile ek Mürettebat DP'si kazanacak ve mürettebatınız için hoş indirimler elde edeceksiniz.
x2 Mürettebat Deneyimi

8-12 Mayıs: Bir sürü indirimin yanı sıra x5 ilk zafer bonusu ve DP'den Serbest DP'ye daha iyi dönüşüm oranı da içerecek askeri bir geçit töreni ile Avrupa'daki Zaferin 75. yıl dönümünü anacağız.

Her zafer için iki kat DP16-19 Mayıs: Umarız bacak egzersizlerini atlamadınız, yoksa bu özel etkinlikten en iyi şekilde faydalanamayabilirsiniz. Sınırlarınızı ne kadar zorlayabileceğiniz gösterin ve ek DP kazanın.
Kazançlarınız için ek DP!


23-26 Mayıs: Bir klasik olan bu etkinlik, Premium tanklarınızı terletmek ve sizi sıcak bir yaza hazırlamak üzere dönüş yapıyor.


DP çılgınlığı


30 Mayıs- 2 Haziran: Herkesin sevdiği bir tank sınıfı vardır; bazılarınızın KMT dediğini duyar gibiyiz. Ancak ne yazık ki bu özel etkinlik sizin için değil. Belki de ikinci en sevdiğiniz araç sınıfına biraz ilgi gösterseniz iyi olur çünkü Mayıs ayını bazı yüksek sınıf görevlerle tamamlayacağız. Tank sınıflarının inceliklerini hakkındaki bilginizi göstererek harika DP ödülleri, sarf malzemeleri ve daha fazlasını kazanın.


Onlarca Kişisel Yedek
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme