21 Nisan 2020 Salı

World of Tanks 1.9 yarın - Yama Notları

World of Tanks 1.9 yarın - Yama Notları


Yarın sabah, RU / EU (NA / ASIA) sunucularına yeni bir yama olan "World of Tanks 1.9" yüklenecek.

1. Teknoloji Araştırma Ağacının Değiştirilmesi:

Yıllar geçtikçe oyuna çok sayıda farklı tank eklendi ve bazı ulusların Araştırma Ağacı gerçekten "büyüdü". İşleri sıraya koymanın zamanı geldi! Yeni arayüz hem yeni oyuncular hem de deneyimli tankerler için daha kullanışlı ve anlaşılır hale geldi. Teknoloji ağaçlarını incelemek için en uygun yolun hesaplanması mümkün olduğunca basit hale geldi!

2. Koleksiyon tankları:

Araştırma ağacından ayrılan tüm tanklar oyunda kalır ve tahsil edilebilir statü alır. Her seviyeden tahsil edilebilir ekipman artık ayrı bir sekmede, herhangi bir zamanda kredi için satın alınabilir. Bu makinelerin özellikleri hiçbir şekilde değişmedi, ancak artık "Elit" statüsü kazanmaları daha kolay olacak!

3. Düşük seviyeli tankların güvenlik marjını artırmak:

Güvenlik sınırını değiştirmek, I-VI seviyeli tanklar için savaş ömrünü uzatacak, aynı zamanda yüksek seviye ekipmanı araştırma sürecini daha rahat hale getirecektir. Güvenliğin seviyeden seviyeye ilerlemesi de daha tutarlı hale gelecektir. Ayrıca, güvenlik marjındaki genel artışı telafi etmek için bu tankların mühimmatını da artırdık.

4. Etkinlik: World of Tanks On Yıl - 22 Nisan, güncellemelerin yayınlanması ve sunucuların açılması.

2020'de sevgili oyunumuz 10 yaşında ve bu etkinliği yüksek sesle kutlayacağız! Çok sayıda promosyon ve ilginç oyun etkinliği bekliyorsunuz, bu yüzden kutlamaya katıldığınızdan emin olun.* World of Tanks sunucuları ve klan portalı yarın, 22 Nisan - 03:30 - 12:30 (GMT) arasında kullanılamayacak.
** Dünya Haritasındaki durum 22 ve 23 Nisan'da dondurulacak. Dövüşler yapılmayacak.
*** Premium hesabı olan oyuncular, teknik çalışma nedeniyle sunucuların kullanılamaması nedeniyle 1 günlük bir tank premium hesabına yatırılacaktır. Lütfen sunucuları başlatmadan önce oyun satın alımlarından kaçının.


kaynak - wotexpress

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme