27 Nisan 2020 Pazartesi

World of Tanks (ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR) - Soru-Cevap - Egor Rodionov

World of Tanks - Soru-Cevap - Egor Rodionov

Şu anda, Steel Hunter 2020 aktif gelişimde, değişiklikler olacak, elbet. Oyuncuların hosuna gitmeyen dengesizlikler var onlar üzerinde çalışıyoruz .

 [Tank kiralama].

Son zamanlarda Andrei Beletskyda bundan bahsetti. Ön cephede zaten ekipman kiralayabildiginiz benzer bir durum var. Tek şey, bunun oyundaki tanklar için olup olmamasından  emin değiliz - teknoloji ağacından veya premium. Genel olarak, şimdi teknoloji ağacı tanklarının test edilebilmesi için bir mekanik düşünüyoruz. 

- İstatistikler üzerinde ST-II (performans) yeterince iyi duruyor. Tüm 10 tierler arasında listenin ortasında. Örneğin, ortalama hasar açısından, tankların yarısından fazla 

ARTİLER HAKKINDA 

Artilerin mermi mekaniklerini test ediyoruz henüz sandboxda ama gelecekte herşey degişebilir

HE ve topçu mermilerinden gelen hasarı azaltmak için taktik yetenekler ve yeni Mürettebat ve Ekipmanlar olacak. Ancak böyle bir koruma ile, birkaç  önemli şeyleri feda edeceksiniz. Aklınızda bulunsun

Botlar için otomatik bir sistem tarafından yakalayıp etkileşim olucak 

Bu hafta sonu başlatılan “Scramble” 7 × 7 modu yalnızca test amaçlı bir mod Bunu daha da geliştirmek istiyoruz

Tekerlek balans ayarını yapacağız, bunu zaten duyurmuştuk. Büyük olasılıkla, değişiklikler dinamikleri, stabilizasyonu ve tekerleklerine çarpmayı etkileyecektir (etki). Öncelikle onlara karşı savaşanları rahatsız eden şeyleri anlıyoruz. Bu tanklarda ayarlamada çok incedir, bu makinelerin metadan dusmesınden korkuyoruz. Örneğin, sinir bozucu maks. küçük bir değerdeki hız, performansını çok ciddi şekilde etkileyebilir. tamamen oynanmaz hale getirmeden düzenlicez,  Onlarla oynamayı anlamsız hale getirmek istemiyoruz. Bu tankların sinir bozucu yapan şeyleri, dediğimiz gibi düzeltmemiz gerekiyor.

Yakında Günlük WoT görevlerinin (Günlük Görevler) koşullarını ve muhtemelen ödüllerini gözden geçireceğiz. Görünümler değişecek, ödüller değişecek. Bir sökme kiti var, ancak nadiren düşüyor. Bence daha sık görünmeli.

Ruinberg .En dengesiz winrate haritalarından biri.

Birde Minsk bunların ustunde calısmalar devam edıyor

 WOT'un 10. yıldönümü aşamalarında planlanan birçok kişiselleştirme var .

- T30'daki 3D stili çok yakında gösterilecek .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme