20 Nisan 2020 Pazartesi

World of Tanks'ın 10. Yıl Dönümü: Ödülleri

Komutanlar, partiye hazır mısınız?:
2020, projemiz için çok özel bir yıl. World of Tanks 10. yıl dönümünü kutluyor! Üstünüze düşeni yaptınız ve kutlamaların başlangıcı olarak Geri Sayım görevlerini tamamladınız. Şimdi, hepinizi partiye katılmaya ve bu muhteşem olay için özel olarak hazırlanmış çekici faaliyetlerde yer almaya davet ediyoruz. 10. Yıl Dönümü, temalı beş Evreden oluşacak ve tabi ki I. Evre ile başlayacak. Gelin ayrıntılara bakalım.

I. Evre: Savaşın!


22 Nisan 11:30 TSİ ile 18 Mayıs 08:00 TSİ arası

İşleyiş Şekli: Evreler, Aktif Safhalar ve Yıl Dönümü Görevleri

10. Yıl Dönümü faaliyetlerine erişim elde etmek için Garajınızın sağ alt kenarında bulunan başlığa tıklayın.

World of Tanks'ın 10. Yıl Dönümü, temalı beş Evreden oluşacak ve bunların her biri, World of Tanks'a dair oyuncuların kalplerinde iz bırakan belirli dönüm noktaları ile ilgili olacak. Her Evrede, iki yıllık bölümlere ayrılmış şekilde projemizin geçmişinden ve mirasından bahsedilmekte. Kıdemliler ilk günleri yüzlerinde bir gülümsemeyle hatırlarken acemiler de projemiz hakkında bazı ilginç gerçekleri duyunca şaşıracaklar.
Evreler, sırasıyla bir Aktif Safhadan ve Soluklanmadan oluşacak.
  • Aktif Safha bir hafta boyunca etkin olacak ve bu esnada özel Zaman Atlamalarına katılabileceksiniz (bunlar hakkında daha fazla bilgi aşağıdadır).
  • Bir Aktif Safhanın tamamlanmasından sonra Soluklanma başlar. Soluklanma araları, Evreye göre yaklaşık 20 gün sürecektir.
Hem Aktif Safhalar hem de Soluklanmalar sırasında Rastgele Savaşlardaki Yıllık Görevleri (Büyük Savaşlar dahil) gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Safha boyunca, her biri 3 görev içeren, artan zorluklarda 3 ardışık bloğa ayrılmış 9 görevlik bir sete erişiminiz olacak.
Bu görevlerin her birini tamamladığınızda oyunun özel para birimi olan Yıl Dönümü Jetonu ile ödüllendirileceksiniz. Daha zor görevler tamamlama karşılığında daha fazla Jeton kazanacaksınız. Setin tümünü tamamladıktan sonra bir ek günlük görev açacaksınız.
Soluklanma araları esnasında günde bir kez Rastgele Savaşlarda basit bir Yıl Dönümü Görevi tamamlayabilir ve ödül olarak Yıl Dönümü Jetonları kazanabilirsiniz. Bunları özel oyun içi Yıl Dönümü Dükkânında değerli ürünler ve özgün özelleştirmelerle takas edebilirsiniz (bu konuda daha ayrıntılı bilgi aşağıdadır).
Yıl Dönümü Jetonları 
10. Yıl Dönümü etkinliği boyunca Yıl Dönümü Jetonları kazanabilir ve takas edebilirsiniz. 
Yazılar 
Yıl Dönümü Jetonlarıyla satın alabileceğiniz özel seçimlik Yıl Dönümü Yazıları. 
Amblemler 
Yıl Dönümü Jetonlarıyla satın alabileceğiniz özel seçimlik Yıl Dönümü Amblemleri.
Yansıtma Çıkartmaları 
Yıl Dönümü Jetonlarıyla satın alabileceğiniz özel seçimlik Yıl Dönümü Çıkartmaları.
Bir Evrenin Aktif Safhasına ait tüm Yıl Dönümü görevlerini tamamladığınızda, sizi nihai ödüle yaklaştıracak özel bir Altın Anahtar alacaksınız (ayrıntılar aşağıdadır).
10. Yıl Dönümü ana ödülünü almak için üç Altın Anahtar kazanmanız gerekli, o yüzden programınızı önceden ayarlayın!

Ödüllerinizi Alın!

Üç Altın Anahtar kazandıktan sonra, efsanevi Seviye IX Amerikan tank avcısı IX T30  için aklınızı alacak 3B stili kapabilirsiniz. World of Tanks kıdemlileri, oyunun ilk dönemlerinde bu aracın en üst seviye bir ağır tank olduğunu hatırlayacaklardır. Yıllar içinde sınıfı değişmesine rağmen T30, halen savaş alanında ciddiye alınması gereken bir rakip. Yıl Dönümü Görevlerini tamamlayın, 3 Altın Anahtar elde edin ve aracın sahibiyseniz bu kudretli tankı gerçekten özel bir özgün görünümle donatın! Garajnızda ikonik T30 henüz yoksa, söz konusu etkinlik bunu araştırmak için harika bir fırsat.
T30 için 3B stile ek olarak şunları da kazanma şansınız olacak:
10. yıl dönümü kutlamasına katılma karşılığında bir madalya. Bunu elde etmek için tek yapmanız gereken, herhangi bir Evrenin Aktif Safhası boyunca bir Yıl Dönümü Görevi tamamlamak.
Her Evrenin Aktif Safhasının Yıl Dönümü Görevlerini tamamlama karşılığında havalı bir Evre Ödülü. Bu ödülün 5 farklı Sınıfı mevcuttur. En yüksek Sınıf, sadece beş Evrenin hepsindeki Aktif Safhaları tamamlayanlar tarafından alınabilir.
Beş Evredeki tüm Aktif Safhaların Yıl Dönümü Görevlerini tamamlama karşılığında özgün bir bröve.
Hem Aktif Safhalar hem de Soluklanma aralarındaki her Yıl Dönümü Görevini tamamlama karşılığında alınan ve bir sürü harika özelleştirme öğesi ile takas edilebilen Yıl Dönümü Jetonları.

Yıl Dönümü Dükkânı

Aktif Safhalar ve Soluklanma aralarındaki görevleri tamamlama karşılığında kazandığınız Yıl Dönümü Jetonlarını Yıl Dönümü Dükkânında takas edebilirsiniz. Yıl Dönümü Dükkânı, beş Evre boyunca oyun içi dükkânın özel bir bölümünde mevcut olacaktır. Bulunduğu yer aşağıda gösterilmiştir.
Yıl Dönümü Dükkânında aşağıdaki ürünleri sunan üç sekme bulunur:
  • Yıl Dönümü Jetonları ile tamamlanan Yıl Dönümü altın paketleri. 5.000, 8.750 veya 12.500 altın ile 100, 200 ve 300 Yıl Dönümü Jetonu içeren üç paket arasından seçim yapabilirsiniz. Bu paketlerin gerçek para cinsinden değeri, Premium Dükkânda bu tutarlara karşılık gelen miktarda alınan altınla aynı olacaktır. Ancak her Yıl Dönümü paketinde altının yanı sıra bir miktar Yıl Dönümü Jetonunu da ücretsiz alacaksınız.
  • Geçmişin hatıralarını özenle yaşatan özgün özelleştirmeler. Bu bölümdeki her amblem, çıkartma veya diğer ürünler özgündür ve gerçek koleksiyoncu parçalarıdır. Bu bölümün içeriklerini Yıl Dönümü Jetonları karşılığında satın alabilirsiniz. Her Evre için; bu bölüme, önceden satışa sunulmamış birkaç ürün dahil, yeni özgün ürünler eklenecek. İnceleyin.
  • Efsanevi araçlar ve özgün 2B stiller içeren paketler. Her Evrede, her biri kendi özel görünümüne sahip üç ikonik araçtan oluşan farklı bir araç yelpazesi alınabilecek. I. Evrede VIII M6A2E1 , VIII KV-5 ve V KV-220-2 bulunacak. Her tank için kişisel stile ek olarak bu paketler, belirli bir Evre ile ilgili World of Tanks mini haritalarının parçalarından oluşan her mevsimlik ek bir özel görünüm de içerecek.
 
M6A2E1
 
KV-5
 
KV-220-2
  • Sarf malzemeleri, yönergeler, Kişisel Yedekler ve daha fazlasını içeren faydalı savaş ikmalleri.

Zaman Atlamalarında Yer Alın!

Beş Evrenin her birinde özel Zaman Atlamaları düzenleyeceğiz. Bunlar, World of Tanks'ın belirli bir dönemine ait önemli bir olayla ilgili tank topluluğuna yönelik hazırlanmış heyecanlı ve beklenmedik faaliyetlerdir. Maziyi yâd edin ve oyunumuzun ilk günlerini hatırlayın!
Zaman Atlamaları yalnızca Aktif Safhalar boyunca gerçekleşecektir. Bunların ilki, I. Evrede Genel Sohbetin dönüşü olacak. Bu konu hakkında ayrı bir makalede daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Diğer Evreler boyunca heyecan verici başka Zaman Atlamaları olacak. Bizi izlemeye devam edin!

Son Güncellemeleri Bilgi Merkezinde İnceleyin!

10. Yıl Dönümü hakkında en güncel bilgileri, bu büyük kutlama için ana erişim noktası olacak olan Bilgi Merkezinde bulabilirsiniz. Burada küresel ve bölgesel haberler, yaklaşmakta olan Zaman Atlamaları duyurularını vb. yayınlayacağız. Haberlerden geri kalmamak için burayı düzenli olarak kontrol edin!

World of Tanks Mirası Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin!

Ayrıca ayrı bir Yıl Dönümü Merkezi sekmesinde, Garajınızda bulunan Yıl Dönümü Arşivlerine yeni videolar ekleyeceğiz. Bu videolar projenin geçmişinin yanı sıra beş Evrenin her birindeki en önemli etkinlikleri ve özellikleri tanıtacak.
Komutan, bizle partileyin! Seçkin etkinliklerde yer alın ve yeni özellikleri deneyin!

 Detaylı bilgi için :  https://worldoftanks.eu/tr/content/anniversary-mechanics/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme