20 Nisan 2020 Pazartesi

Yıl Dönümü Görevleriyle Kendinize Meydan Okuyun!

Merhaba Komutanlar!
World of Tanks'ın 10. Yıl Dönümü boyunca tüm Seviye IV ve üstü araçlarla Rastgele Savaşlarda özel Yıl Dönümü Görevleri (Büyük Savaşlar dahil) tamamlayabilirsiniz. Bu görevler, size etkinliğin özel para birimi olan Yıl Dönümü Jetonları kazandıracak. Bunları özel oyun içi Yıl Dönümü Dükkânında değerli ürünler ve özgün özelleştirmelerle takas etmek için kullanın.

Aktif Safha Görevleri

10. Yıl Dönümünün Aktif Safhası boyunca, her biri 3 görev içeren, artan zorluklarda 3 ardışık bloğa ayrılmış 9 görevlik bir sete erişiminiz olacak. Görev ne kadar zor olursa ödül olarak o kadar çok Yıl Dönümü Jetonu kazanacaksınız. İnceleyin.

Setin tümünü tamamladıktan sonra, günde bir kez alınabilen bir ek günlük görev açacaksınız.
Bir Evrenin Aktif Safhasına ait tüm Yıl Dönümü Görevlerini tamamladığınızda, sizi şu nihai ödüle yaklaştıran özel bir Altın Anahtar alacaksınız: Efsanevi Seviye IX Amerikan tank avcısı IX T30 için özel bir 3B stil . Bunu elde etmek için üç Altın Anahtar kazanmalısınız.

Soluklanma Görevleri

Soluklanma araları esnasında günde bir kez Rastgele Savaşlarda (Büyük Savaşlar dahil) basit bir Yıl Dönümü Görevi tamamlayabilirsiniz. Pazartesiden Cumaya standart Soluklanma görevlerini tamamlayabilirsiniz. Hafta sonları ise aynı ödüle sahip biraz daha zorlu bir özel görev mevcut olacak.

Aktif Safhalar ve Soluklanma aralarındaki görevleri tamamlama karşılığında kazandığınız Yıl Dönümü Jetonlarını Yıl Dönümü Dükkânında takas edebilirsiniz. Yıl Dönümü Dükkânı, beş Evre boyunca oyun içi dükkânın özel bir bölümünde mevcut olacaktır. Bulunduğu yer aşağıda gösterilmiştir.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme