12 Mayıs 2020 Salı

Savaş Kartı: Aşama Satın Alın ve Ödülleri Daha Hızlı Toplayın!Komutanlar!
Tüm Savaş Kartı Ana Gelişim Aşamalarını anında tamamlamak, tercih ettiğiniz tank ekibi için oy kullanmak ve özgün bir komutanın yanı sıra etkileyici iki 3B stil kapmak ister misiniz? Kolay iş!
12 Mayıs 03:00 TSİ tarihinden başlayarak destansı Savaş Kartı etkinliğinin istediğiniz sayıda Ana Gelişim Aşamasını satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin hemen ardından söz konusu Aşamalara ait Temel ve Gelişmiş Ödüller verilecek ve bu Aşamalar tamamlanmış sayılacaktır. Bir Aşamanın fiyatı 250 altındır.

Savaş Kartı Ana Gelişim Aşamalarının Geçerlilik Tarihi:
12 Mayıs 03:00 TSİ ile 10 Haziran 03:00 TSİ arası

Örneğin 45 aşamanın 40 tanesini tamamladıysanız, Ana Gelişimi kolayca bitirmek, en değerli ödülleri açmak ve muzaffer savaş yolculuğunuza Elit Gelişimde devam etmek için bu mükemmel bir an.

Havalı Ödüller Sizi Bekliyor!

Bu etkinlikte sizi bekleyen onlarca değerli oyun içi ödül var, o yüzden fırsattan yararlanın ve Super Conqueror ve Object 277 için iki adede kadar özgün 3B stili, özgün bir özel komutanı, sürüyle taslak kesitini ve daha fazlasını kapın. 45 Ana Gelişim Aşamasının hepsine ait ödüllere hızlıca tekrar göz atalım.
Daha Fazla Bilgi için : 

2 yorum:

  1. Hocam şuanki üye kazandırma programı ne zaman bitiyor

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. kusura bakmayın donus yapamadım bilgisayarımda sorun var oyuna giriş yapamıyorum ama oyunda uye kazandırma programına tıklayarak kac gun kaldıgını ogrenebılırsınız

      Sil