1 Mayıs 2020 Cuma

The Offspring Özelleştirme Seti Şimdi Herkese Açık!
World of Tanks tarihindeki en havalı araçlardan birini yaratmak için geçen sene Kaliforniyalı ikonik punk rock grubu The Offspring ile birlik oluşumuzu unutmak mümkün değil. Kudretli VIIITL-1 LPC, grubun canlı konser sahnesi olarak tasarlanan çarpıcı bir "Pretty Fly" 3B stili ile gelmişti.Ayrıca iddialı bir deneye imza atarak garajınızda size canlı bir konser sunmuştuk. The Offspring'in oyun içindeki bu harika konserini keyifle izlediğinizi umuyoruz.Şimdi "Dışarı Çıkıp Oynama" Vaktiİşbirliğimiz hem ekibimiz hem de The Offspring için heyecan verici bir deneyimdi. Grup üyelerine danıştıktan sonra, her komutana seviye veya ülke fark etmeksizin favori tanklarını tamamen The Offspring'den ilham alınarak tasarlanmış yüksek infilak özellikli "Sesini Açın!" 2B stili ile süsleme şansı tanımaya karar verdik. İçeriği:
Bir her mevsimlik kamuflaj
Grubun ikonik kurukafa logosu
The Offspring grup adı yazısıStil paketi aynı zamanda The Offspring'den esinlenilmiş diğer özelleştirme ögeleri içeriyor. Şunları edinebilirsiniz:
10 Havalı yansıtma çıkartması
2 harika amblem
İki adet anında tanınan grup adı yazısıBu elementleri kullanarak tankınızı punk rock tarzıyla süsleyin, kalabalıkta kendini belli etsin!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme